pozadí

O výzvě

QuickGame je unikátní týmová hra, která prověří Vaši fyzičku, smysl pro spolupráci a pevnou vůli. Buďte rychlí a silní jako gepardi! Sestavte tým z 2-6 osob a přijďte zdolat 11 výzev do tématické jeskyně.
Kapacita je omezena. Současně však může hrát 7 týmů najednou = 42 osob.
Pokořte jednotlivé výzvy v libovolném pořadí a s neomezeným počtem pokusů! Vše je řízeno elektronicky.

Za každou splněnou výzvu dostáváte body, týmy s největším počtem bodů se mohou těšit na hodnotné ceny.

Quickgame slouží k zábavě, zlepšování kondice a posouvání hranic. Nejsme úniková hra/exit game, inspirovali jsme se TV show Ninja factor a Wipe out. Hra je fyzicky náročná a věříme, že pro Vás bude zcela novou výzvou. Aby si ale mohli zahrát všichni, má každá výzva tři stupně obtížnosti. Čas běží, spolupracujte a dokážete to i vy. V areálu je k dispozici samoublužný bar, šatny, sociální zařízení a sprchy.

Bezpečnost je u nás na prvním místě. Dlouhodobě spolupracujeme se společností TUV, se kterou konzultujeme a vyvíjíme všechna naše zařízení.

QuickGame Challenge

Cílem hry je splnit všech 11 výzev a nasbírat co největší počet bodů. Čím více osob v týmu, tím více možných dosažených bodů. Body jsou přidělovány za splněné výzvy, na základě počtu osob a zvolené obtížnosti.

Nově jsme pro Vás spustili soutěž, kde můžete soutěžit o zajímavé ceny od našich partnerů. Stačí přijít v soutěžní měsíc a nasbírat co nejvíce bodů. Čím více osob v týmu, tím máte možnost získat větší počet bodů. Neváhejte a zapojte se do QuickGame Challenge i Vy!