OTEVÍRÁME 1. ŘÍJNA
pozadí

O výzvě

QuickGame je unikátní týmová hra, která prověří Vaši fyzičku, smysl pro spolupráci a pevnou vůli. Buďte rychlí a silní jako gepardi! Sestavte tým z 2-6 osob a přijďte zdolat 11 výzev do tématické jeskyně.
Kapacita je omezena. Současně však může hrát 7 týmů najednou, což je cca 40 osob.
Pokořte jednotlivé výzvy v libovolném pořadí a s neomezeným počtem pokusů, ale pozor - maximální hrací doba je 60 minut! Vše je řízeno elektronicky.

Za každou splněnou výzvu dostáváte body, týmy s největším počtem bodů se mohou těšit na hodnotné ceny.

Quickgame slouží k zábavě, zlepšování kondice a posouvání hranic. Nejsme úniková hra/exit game, inspirovali jsme se TV show Ninja factor a Wipe out. Hra je fyzicky náročná a věříme, že pro Vás bude zcela novou výzvou. Aby si ale mohli zahrát všichni, má každá výzva tři stupně obtížnosti. Čas běží, spolupracujte a dokážete to i vy.

Bezpečnost je u nás na prvním místě. Dlouhodobě spolupracujeme se společností TUV, se kterou konzultujeme a vyvíjíme všechna naše zařízení.

Cíl hry

Cílem hry je protáhnout a posílit tělo, současně se stmelit s přáteli a kolegy zábavnou a neotřelou formou. Kromě toho pro Vás připravujeme soutěž o hodnotné ceny od našich partnerů. Máte se opravdu na co těšit!